27 квітня відділ мистецької літератури мав змогу взяти участь в онлайн-лекції Богдана Шумиловича «Мистецтво майбутнього». Тема надзвичайно актуальна нині. Автор зібрав проблемні питання, спрямовані на широкомасштабне висвітлення класичних сторінок українського мистецтва, а також актуальних завдань сучасного мистецтва в усіх його проявах. Абстракціонізм, кубізм, сюрреалізм та ін. – в яких стилях чи жанрах не працювала людина – все це пошук самореалізації. Кожен з нас, пройнятий турботою про мистецтво, живе думкою про його розвиток. Адже мистецтво відіграє велику роль у вихованні людей і створенні людських ідеалів.