Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Презентація книги Тараса Каляндрука "Дітям про козаків"
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 жовтня у великій читальній залі бібліотеки відбулася презентація першої «дитячої» книжки Тараса Каляндрука «Дітям про козаків», виданої видаництвом «Апріорі». Починаючи зустріч, директор бібліотеки Іван Сварник розповів про автора та його творчий доробок. Як історик, він досить високо оцінив науково-популярні твори Т. Каляндрука «Розповіді про запорізьких характерників», «Таємниці бойових мистецтв», «Доригичинська битва». Як науковець, Т. Каляндрук залучає до своїх досліджень великий масив наукової та популярної літератури, проводить цікаві паралелі із всесвітньої та європейської історії. Його твори написані легко, не переобтяжені цитуванням джерел, цифровим матеріалом. Вони розраховані на найширшого читача, в першу чергу – молодіжну аудиторію. Отож нова книжка, безумовно, стане бестселлером і не раз перевидаватиметься.

Тарас Каляндрук розповів про те, чому нову книгу він вирішив писати для дітей: саме їм особливо потрібно знати нашу справжню історію, її захоплюючі й героїчні сторінки. Молодь у наш час дуже потребує хороших прикладів, їй потрібні герої для наслідування. В той же час телебачення, кіно та й віртуальний світ комп’ютерів заповнюють японські ніндзя й самураї, американські ковбої, російські спецназівці. Козаки в цьому морі якось відійшли на задній план. А в них сучасному воїнові є чому повчитися. Адже козаки були чудовими розвідниками-пластунами, блискуче володіли різноманітними бойовими прийомами, мали багатющі традиції і звичаї, втілювали в собі кращі риси нашого народу.

Літературний редактор видавництва Оксана Левицька розповіла, як у видавництві виникла ідея видати цю книжку, пояснила її формат, розповіла про цей та наступні тиражі.

Засновник школи Бойового гопака Володимир Пилат коротко розповів про свою школу й підкреслив, що ця книга Т. Каляндрука, як і попередні, слугує вихованню нового покоління українців у славних традиціях наших предків, допомагає формувати його мужнім, винахідливим, безстрашним, гордим за свою землю, високодуховним. Адже козаки були високоморальними, віруючими людьми, високо цінували бойове братерство, взаємодопомогу та інші риси благородного воїна. Лише такі якості допоможуть сучасним українцям вистояти й перемогти у війні з московським агресором.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday256
mod_vvisit_counterYesterday1026
mod_vvisit_counterThis week1282
mod_vvisit_counterLast week7957
mod_vvisit_counterThis month22560
mod_vvisit_counterLast month38962
mod_vvisit_counterAll days2700455

We have: 8 guests online
Your IP: 18.232.51.247
 , 
Today: січ. 20, 2020

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button