До 100-річного ювілею польського поета |
Середа, 27 жовтня 2021, 09:48 |
Усіх шанувальників польського красного письменства, зокрема полоністів, запрошуємо у відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка відвідати книжкову виставку до 100-річного ювілею польського поета, прозаїка, драматурга і сценариста, одного з найвідоміших у світі сучасних польських письменників, лауреата численних премій (зокрема, Літературної премії Європейського Союзу, 2008), почесного доктора кількох університетів Польщі, члена академій мистецтв Німеччини - Баварської (1981) та Берлінської (1987), а також Польської академії знань Тадеуша Ружевича (1921-2014). Твори Т.Ружевича українською перекладали Григорій Кочур, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Ярина Сенчишин, Станіслав Шевченко, Остап Сливинський, Анатолій Глущак, Василь Білоцерківський, Андрієвська Лариса. З найновішими перекладами знайомтеся у презентованій на нашій виставці книзі від видавництва "Каменяр".
![](/images/Vystavky/polske/2m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/4m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/6m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/8m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/10m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/11m.jpg)
![](/images/Vystavky/polske/1m.jpg)
|