Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАПОВІДНИКА
Середа, 10 квітня 2024, 14:35

10 квітня для співробітників бібліотеки Ірина ІВАНОЧКО, директорка історико-культурного заповідника «Стільське городище», спільно з працівниками заповідника, представили презентацію своєї досить молодої (заповідник створено 2015 року) установи культури, розміщеної у Стрийському районі. Як розповіли й показали в презентації представники заповідника, їхня установа займає велику площу – 250 га. Це як саме городище – визначна пам’ятка нашої давньої археології, велике, а можливо, столичне місто білих хорватів, так і городище-святилище в Ілові, камінь «Диравець у с. Дуброва й печерний комплекс у м. Миколаєві. Саме городище має складну, тричленну систему фортифікацій. На території посаду археологи виявили залишки ремісничого виробництва залізних, гончарних виробів, прикраси та ін. Камінь «Диравець», якого ще звуть «Столовим» через його форму, очевидно, слугував нашим предкам культовим місцем у дохристиянську добу (VIII-X ст.).

Загалом усі ці об’єкти розміщені в мальовничій місцевості, отож екскурсія допоможе бібліотекарям не лише пізнати невідомі сторінки минувшини, але й відпочити серед чудової природи й набратися сил на плідну працю.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday110
mod_vvisit_counterYesterday1180
mod_vvisit_counterThis week2387
mod_vvisit_counterLast week8643
mod_vvisit_counterThis month20992
mod_vvisit_counterLast month37481
mod_vvisit_counterAll days4295583

We have: 20 guests online
Your IP: 44.223.39.67
 , 
Today: трав. 22, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер