Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Заходи
Презентація книги Володимира Тимчука «Відчути місто стопою (з Тобою)»
Середа, 30 грудня 2020, 16:27

24 грудня у великій читальній залі відбулася презентація збірника віршів «Відчути місто стопою (з Тобою)» підполковника української армії, викладача, члена ради суспільно-культурного товариства «Гуцульщина» Володимира Тимчука. Поезія Тимчука – це постійний пошук життєвих істин, правди людського буття в різних її проявах. Його вірші – це спосіб самовираження, можливість поділитися власними роздумами, переживаннями, почуттями. Поспілкуватись з творчою особистістю і послухати поезію прийшли колеги по перу, друзі та поціновувачі творчості автора.

Детальніше...
 
Проголошення ОУН «Держава»
Понеділок, 28 грудня 2020, 14:01

24 грудня у читальній залі відділу україніки ЛОУНБ Українське національне середовище проголосило створення Організації української нації «Держава».

Незалежний національний ідеологічний проект ОУН «Держава» подав голова УНС Євген Салевич.

Він наголосив на проблемі організації українських організацій, які нечисленні, представлені переважно вождем і невеликим колом підтримки, не діяльні і не здатні до єднання в більшу національну силу.

Тому неорганізована нація програє вибори у власній державі, а неорганізований мільйонний майдан не спроможний довершити власні прагнення до змін та розбудови національної держави.

Детальніше...
 
УКРАЇНСЬКИЙ ПАТРІОТ З ДИНАСТІЇ ГАБСБУРГІВ
Четвер, 17 грудня 2020, 22:22

Львівська обласна рада 2020 рік оголосила роком Вільгельма Франца фон Габсбурґа (Василя Вишиваного) – українського військового діяча, політика, дипломата, поета, австрійського архікнязя (ерцгерцога), полковника Легіону Українських січових стрільців. З нагоди 125-річчя від дня народження Василя Вишиваного був створений оргкомітет при Львівській ОДА. Протягом року проведено низку заходів із відзначення цієї дати. 16 грудня у великій читальній залі відбувся круглий стіл з-за участі письменниці, перекладачки, співачки, членкині Національної спілки письменників України Дзвенислави Чабан-Леус.

Детальніше...
 
Українські міфопоетичні родові традиції та світогляд у «Слові о полку Ігоревім»
Середа, 16 грудня 2020, 20:14

10 грудня відділ україніки ЛОУНБ провів круглий стіл про українські традиції та світогляд в одній із найдавніших писемних пам’яток «Слові о полку Ігоревім».

У вступному слові завідувач відділу україніки Євген Салевич висловив думки про те, що найголовнішим для свідомих українців є стан нації, стан української ідентичності, українська традиція і традиціоналізм як ідеологія, український світогляд із давнини. Мусимо знати які ми створені Богом, аби продовжити себе в майбутньому. Він також наголосив на питанні поразки в історії нації, на руйнуванні і поверненні українського світу через жертовність її провідників – суголосному проблематиці «Слова о полку Ігоревім».

Детальніше...
 
Андрій Мельник – український військовий і політичний діяч,полковник, голова ОУН
Середа, 16 грудня 2020, 12:47

9 грудня відділ україніки провів круглий стіл, присвячений голові Проводу українських націоналістів, полковнику Андрію Мельнику.

Вступне слово виголосив завідувач відділу україніки Євген Салевич . Він говорив про проблему поразки в історії нації, про потребу жертовності провідників у виборюванні й розбудові сильної української держави. У ХХ столітті намаганнями провідників і героїв повернено давні державні традиції українців часів княжої і козацько-гетьманської доби.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 52