Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Презентація книжки Юрія Забарила “Із Залізною дивізією за Українську державу. Історія життя полковника Армії УНР Павла Забарила”
Вівторок, 13 жовтня 2015, 14:54

Бібліотека запрошує на презентацію книжки Юрія Забарила “Із Залізною дивізією за Українську державу. Історія життя полковника Армії УНР Павла Забарила”, яка відбудеться 13 жовтня 2015 року о 17-00.

Книга розповідає про життя полковника Залізної дивізії армії УНР Павла Забарила.

Це науково-популярне видання написане його сином Юрієм. У книзі змальовано чимало подій, серед них – і наступ 3-ї Залізної дивізії улітку 1919 року на Київ.

Під орудою генерала Удовиченка командир кінного полку Павло Забарило взяв участь в одній із найзатятіших битв за вузлову станцію Вапнярка.

Перед еміграцією до Польщі у місто Каліш керівники Залізної дивізії, серед них і командир 3-го полку Павло Забарило, звернулися до командувача армією УНР із пропозицією шукати допомоги і захисту у великих держав, відновити стосунки із галицьким урядом. На початку листопада 1921 року Павло Микитович Забарило став учасником Другого зимового походу армії УНР під проводом генерала Юрія Тютюнника.

Автор двох книг Юрій Павлович Забарило вважає, що геройське житття батька, полковника Забарила гідне наслідування і допоможе краще зрозуміти наше замовчуване минуле, відчути зв’язок сьогодення з попередниками. У книгах вміщено реєстр ветеранів дивізії, який допоможе у пошуках науковцям.

Слава Україні та її Героям!

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday698
mod_vvisit_counterYesterday755
mod_vvisit_counterThis week3062
mod_vvisit_counterLast week5090
mod_vvisit_counterThis month18953
mod_vvisit_counterLast month32356
mod_vvisit_counterAll days4191031

We have: 13 guests online
Your IP: 44.220.62.183
 , 
Today: лют. 22, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер