Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Зустріч-презентація з автором книги «Барвінь» Володимиром Кузиком
Вівторок, 27 вересня 2016, 15:18

В рамках 23 книжкового форуму в приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася зустріч читачів з автором книги «Барвінь» львівським письменником, фольклористом, журналістом Володимиром Кузиком та героями його книги.

Автор подбав про належну організацію зустрічі-презентації, до чого долучилася кандидат мистецтвознавства, Оксана Король – вона ж ведуча. У виступах секретаря НСПУ Олександра Гордона, заступника голови львівської організації НСПУ Олеся Дяка, директора видавництва «Каменяр» Дмитра Сапіги, доцента кафедри фольклористики ЛНУ, голови фольклорної комісії НТШ Михайла Чорнопиского було відзначено специфіку книги, яка полягає у поєднанні добротного українського художнього слова, вартого мовних гурманів, і фольклору. Книга є прекрасною формою популяризації української культури, адже йдеться про творчість самобутніх аматорських колективів та окремих майстрів народної творчості.

На зустрічі виступили засновниця народного фольклорного колективу «Гаївка» с. Чишки Пустомитівського р-ну, ветеран праці Ганна Дорощак, керівник народного фольклорного колективу «Джерело» з Нового Роздолу Любов Худяк, керівник народного вокального ансамблю «Українські візерунки» із Соснівки, композитор Тамара Мулик. У програмі зустрічі, котра непомітно перетворилася у творчий вечір Володимира Кузика, лунали пісні на його вірші, музику до яких створила Т.Мулик. Звучало і художнє слово, яке органічно зливалося із словами колег, друзів-черемошан.

- Книга зродилася з любові до людей із мозолястими руками, обвітреними, запеченими на сонці і вітрах лицями, які, кладучи зерно у борозну, плекають його піснею свого серця і душі. А ще поспішають сльотавими чи морозяними вечорами на репетиції до Народного дому. Знаючи цих людей у праці і творчості через десятиліття, дозволив собі сказати про них своє слово, - завершив творчу зустріч Володимир Кузик.