Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

День заснування Європейського Союзу.
Середа, 10 листопада 2021, 12:00

1 листопада світова спільнота відзначає День заснування Європейського Союзу. ЄС утворився на основі підписаного 7 лютого 1992 року Маастрихтського договору, який набув чинності 1 листопада 1993 року i який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

Сьогодні Європейський Союз — економічний та політичний союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Євросоюз – це не держава, що має замінити самі держави, і він також значно більший за будь-яку міжнародну організацію. Країни, що входять до ЄС, заснували спільні інституції, яким було делеговано частину їхніх суверенних повноважень, завдяки чому стало можливо демократично приймати рішення з конкретних питань, що становлять спільний інтерес, на європейському рівні. Європейський Союз створив спільну валюту, динамічний спільний ринок, в якому люди, послуги, товари і капітал пересуваються вільно. ЄС намагається зробити так, щоби внаслідок соціального прогресу та справедливої конкуренції якомога більше людей могли скористатися перевагою спільного ринку.

Відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка пропонує книжкову виставку мовами світу, де користувачі можуть почерпнути цікаву інформацію про окремі країни-учасниці союзу, їх історичний, національний і лінгвістичний колорит. Замовити виставкову літературу можна у месенджері сайту відділу (https://www.facebook.com/Львівська-іноземна-книгозбірня-221822101889560), або за тел.: 255-36-27. Можемо підібрати для вас видання будь-якою мовою про будь-яку державу Євросоюзу. Чекаємо на замовлення!

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday121
mod_vvisit_counterYesterday3435
mod_vvisit_counterThis week121
mod_vvisit_counterLast week9950
mod_vvisit_counterThis month3556
mod_vvisit_counterLast month35117
mod_vvisit_counterAll days3722097

We have: 17 guests online
Your IP: 3.223.3.251
 , 
Today: жовт. 02, 2022

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button