Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

«Юридичний механізм забезпечення прав людини в Україні: стан і напрями вдосконалення»
П'ятниця, 08 жовтня 2021, 14:05

8 жовтня в Україні відзначають День юриста – професійне свято знавців права та служителів закону. З нагоди цього свята відділ великого читального залу у співпраці з навчально-науковим інститутом права, психології та інноваційної освіти національного університету «Львівська політехніка» провели вебінар для студентів 1-го курсу юридичного факультету та учнівської молоді на тему «Юридичний механізм забезпечення прав людини в Україні: стан і напрями вдосконалення». Модератор заходу доцент кафедри теорії та філософії права, конституційного та міжнародного права НУ «Львівська політехніка» д.ю.н. Лілія Ярмол наголосила, що юридичний механізм забезпечення прав людини – це система ефективних юридичних засобів (гарантій) реалізації, охорони та захисту прав людини, закріплених у нормативно-правових актах та в інших джерелах права, а також засобів, за допомогою яких формується правосвідомість людини. Незважаючи на те, що Україна докладає зусилля, у нашій країні існує низка проблем у сфері юридичного забезпечення прав людини.

Працівники відділу ознайомили студентів зі специфікою роботи в читальному залі та підготували книжкову виставку «На терезах Феміди», яка містить відповідне законодавство України, літературу про різні грані юридичної професії, аналітичні матеріали про реформування судових та правоохоронних органів.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday83
mod_vvisit_counterYesterday336
mod_vvisit_counterThis week2604
mod_vvisit_counterLast week2269
mod_vvisit_counterThis month16680
mod_vvisit_counterLast month26894
mod_vvisit_counterAll days3673522

We have: 24 guests online
Your IP: 3.233.217.106
 , 
Today: серп. 16, 2022

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button