Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

«Університет третього віку»
Вівторок, 12 жовтня 2021, 14:56

12 жовтня у великій читальній залі відбулась презентація соціального проєкту «Університет третього віку» від Львівського університету третього віку (ЛУТВ) – реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж усього життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей. Погодьтеся, досить незвична картина: у студентській аудиторії літні, поважні люди ловлять кожне слово викладача, дружно сміються у відповідь на жарт чи аплодують на знак схвалення. Вони мають можливість з користю проводити вільний час, отримати нові знання і ділитися своїми, розширювати коло спілкування та інтересів. Це активне дозвілля, переорієнтування від зневіри й самотності до взаємодопомоги, самопізнання та самореалізації.

«Ми сповідуємо активну життєву позицію, оптимізм та енергійність. Крокуємо в ногу з часом, тренуємо пам’ять, розвиваємо інтелект, знаходимо таланти. Ми опановуємо комп’ютерну техніку, Інтернет, займаємося танцями, готуємо нові страви та розмовляємо іноземними мовами. Відчуваємо смак життя, усі його барви і хочемо поділитися цим з якомога більшою кількістю людей», – наголосив спікер проєкту. Слухачами ЛУТВ можуть бути зацікавлені в освітніх програмах люди похилого віку, що мають освіту будь-якого рівня. До організації навчання слухачів ЛУТВ на волонтерських засадах залучаються викладачі вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл, фахівці управління соціального захисту населення, охорони здоров’я тощо. Таке навчання відбувається без застосування формальної перевірки отриманих знань та вмінь.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday174
mod_vvisit_counterYesterday336
mod_vvisit_counterThis week2695
mod_vvisit_counterLast week2269
mod_vvisit_counterThis month16771
mod_vvisit_counterLast month26894
mod_vvisit_counterAll days3673613

We have: 19 guests online
Your IP: 3.233.217.106
 , 
Today: серп. 16, 2022

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button