Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Зустріч-презентація «В родинному колі друзів»
П'ятниця, 01 вересня 2017, 09:24

28 серпня в обласній книгозбірні відбулася зустріч-презентація «В родинному колі друзів».

Марія Притула-Пилипенко, автор двомовних книжок (українською та німецькою) – збірки поезій «Роздуми на берегах Дунаю» та дитячої книжки «Малюку до смаку», зараз проживає в Німеччині в місті Реґензбурґ. В кінці 80-х років вона вимушено покинула Україну, але кожного року повертається до Львова, зустрічається з давніми друзями, бере участь в різних літературних, мистецьких та громадсько-політичних заходах.

Відкрила та модерувала презентацію Тетяна Павелко, акторка національного українського драмтеатру імені М. Заньковецької. Майстерне читання віршів Тетяною Павелко супроводжувало історію написання Марією Пилипенко презентованої збірки «Роздуми на берегах Дунаю».

Всіх, хто брав участь у розмові, а це Ярослав Кміт, Броніслав Здравко, Зіновій Яворівський, Микола Зубков, акцентували увагу на тому, що п. Марія все пропускає через серце, зберегла своє українство і несе рідну українську культуру в Німеччині і навпаки.

Презентацію гарно ілюстрованої дитячої книжки «Малюку до смаку», яка щойно вийшла з друку у видавництві «Простір-М» (присвячена внуку Андрію), Тетяна Павелко весело провела у формі читання дитячих віршиків з книжки у виконанні «хлопчиків» - Ярослава Кміта, Ігора Копчика, Романа Ціпа та запрошених дівчаток.

Ця чудова зустріч завершилася теплими привітаннями Марії Пилипенко з днем народження, з днем ангела та з нагоди виходу у світ двох книжок, по одному примірнику яких авторка радо подарувала для маленьких та дорослих читачів обласної книгозбірні.