ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ |
Середа, 16 грудня 2020, 13:11 | |||
СЄРОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
(1965-2020) 15 грудня 2020 року, на 56-му році життя, після підступної хвороби померла СЄРОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, бібліотекар 2-ої категорії відділу мистецької літератури. Після закінчення у 1984 році Львівського культосвітнього училища культури за фахом режисер клубних заходів, вона три роки працювала в різних установах міста Львова, а з 1988 року і до смерті в нашій бібліотеці. У відділі мистецької літератури Наталія Олександрівна опанувала фах бібліотекаря, досконало знала нотний фонд, за який відповідала, і професійно, з любов’ю обслуговувала користувачів, брала участь у проведенні заходів. Пішла від нас проста, доступна в спілкуванні, доброзичлива, чуйна, гарна зовнішньо і внутрішньо, уважна до колег людина. Світла пам’ять про Сєрову Наталію Олександрівну назавжди залишиться в наших серцях. Адміністрація та колектив Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки
|
![]() | Today | 1215 |
![]() | Yesterday | 994 |
![]() | This week | 4243 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 17601 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4396307 |