Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Порядок запису громадян до Бібліотеки
П'ятниця, 26 квітня 2013, 08:50

Запис громадян до Бібліотеки здійснюється особисто у секторі реєстрації користувачів (проспект Шевченка, 13, тел. 235-52-26) при наявності:

  • документа, що посвідчує особу (додаток 1)
  • фотокартки / фотозображення розміром 3х4 см

Запис користувачів з обмеженими можливостями життєдіяльності (похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, тих, хто втратив тимчасово мобільність) для нестаціонарного обслуговування здійснюється:

  • через родича або іншу довірену особу за наявності документа, що посвідчує особу користувача, і особи, яка здійснює його запис
  • через електронну пошту з поміткою (послуга «оформлення реєстраційних документів для сектора реєстрації користувачів»), на яку громадянин надсилає лист зі своїми відомостями (прізвище, ім’я, по-батькові; домашня адреса, освіта як сфера діяльності (наприклад, вища гуманітарна), контактний телефон) і фотозображення.

Користувачі, які записалися через електронну пошту, родича чи довірену особу заповнюють реєстраційну картку, ставлять підпис на ній і формулярі безпосередньо під час візиту до них працівника бібліотеки або доручають це зробити іншій особі, заповнивши форму (додаток 2).

Іноземні громадяни та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими ж правами на бібліотечне обслуговування, що й громадяни України.

Особи, які тимчасово проживають в зоні обслуговування бібліотечного закладу, мають право користуватися його читальними залами та Інтернет-центром.

Бібліотечне обслуговування дітей до 18 років здійснюється за згодою та при наявності доручення-гарантії батьків (чи інших законних представників).

Окремі категорії користувачів, а саме користувачі з обмеженими можливостями життєдіяльності мають право на пільги, однією з яких є послуга «доставка книг додому». Діє в межах території обслуговування Бібліотеки і надається відділом абонемента.

Користувачеві видається квиток користувача (термін дії 3 роки), який підлягає щорічній перереєстрації на підставі документа, що посвідчує особу.

Квиток дійсний у всіх структурних підрозділах Бібліотеки.

У випадку зміни місця проживання користувач у місячний термін має повідомити про це бібліотеку (сектор реєстрації користувачів).

У випадку втрати читацького квитка користувач звертається в сектор реєстрації користувачів для отримання дубліката квитка.

По закінченні терміну дії квитка користувач оформляє новий квиток. Для цього він повинен звернутися в сектор реєстрації користувачів, надати документ, що посвідчує особу, і старий квиток; повідомити про зміну(и) у відомостях про себе, якщо такі відбулися.

Запис до функціонального відділу здійснюється при наявності квитка користувача. Підписом на формулярі користувач підтверджує зобов’язання щодо дотримання Правил користування бібліотекою саме у цьому структурному підрозділі.

Запис користувачів до відділу / сектора абонемента здійснюється за наявності постійного квитка користувача і паспорта.

Запис користувачів до Інтернет-центру здійснюється за наявності постійного квитка користувача.

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday519
mod_vvisit_counterYesterday405
mod_vvisit_counterThis week519
mod_vvisit_counterLast week7079
mod_vvisit_counterThis month12375
mod_vvisit_counterLast month35632
mod_vvisit_counterAll days4249485

We have: 24 guests online
Your IP: 3.233.242.67
 , 
Today: квіт. 14, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер