Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Порядок запису громадян до Бібліотеки PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 квітня 2013, 08:50

Запис громадян до Бібліотеки здійснюється особисто у секторі реєстрації користувачів (проспект Шевченка, 13, тел. 235-52-26) при наявності:

  • паспорта
  • фотокартки / фотозображення розміром 3х4 см

Запис користувачів з обмеженими можливостями життєдіяльності (похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, ті, хто втратив тимчасово мобільність) для нестаціонарного обслуговування здійснюється:

  • особисто
  • через родича або іншу довірену особу за наявності паспорта користувача і особи, яка здійснює його запис
  • через електронну пошту з поміткою (послуга «оформлення реєстраційних документів» для сектора реєстрації користувачів), на яку громадянин надсилає листа зі своїми відомостями (прізвище, ім’я, по-батькові; домашня адреса) і фотозображення, які є підставою для оформлення квитка користувача

Користувачі, які записалися через електронну пошту, родича чи довірену особу заповнюють реєстраційну картку, ставлять підпис на ній і формулярі безпосередньо під час візиту до них працівника бібліотеки або доручають це зробити іншій особі, заповнивши форму:

Іноземні громадяни та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими ж правами на бібліотечне обслуговування, що й громадяни України.

Особи, які тимчасово проживають в зоні обслуговування бібліотечного закладу, мають право користуватися тільки його читальними залами, а також інтернет-центром.

Бібліотечне обслуговування неповнолітніх здійснюється в окремих випадках і за наявності або листа-гарантії навчального закладу, або доручення-гарантії батьків (чи осіб, які їх замінюють), або паспорта, який надається одним з батьків.

Окремі категорії користувачів, а саме користувачі з обмеженими можливостями життєдіяльності мають право на пільги, однією з яких є послуга «доставка книг додому». Діє в межах території обслуговування Бібліотеки і надається відділом абонемента.

Користувачеві видається квиток користувача, який підлягає щорічній перереєстрації на підставі паспорта.

Квиток дійсний у всіх структурних підрозділах Бібліотеки.

Квиток користувача дійсний три роки.

У випадку зміни місця проживання, зазначеного в паспорті, користувач у місячний термін повинен повідомити про це бібліотеку (сектор реєстрації користувачів).

У випадку втрати читацького квитка користувач повинен звернутися в сектор реєстрації користувачів для отримання дублікату квитка.

По закінченні терміну дії квитка користувач оформляє новий квиток. Для цього він повинен звернутися в сектор реєстрації користувачів, надати паспорт і старий квиток; повідомити про зміну(и) у відомостях про себе, якщо такі відбулися.

Запис до функціонального відділу здійснюється при наявності квитка користувача. Підписом на формулярі користувач підтверджує зобов’язання щодо дотримання Правил користування бібліотекою саме у цьому структурному підрозділі.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 липня 2016, 12:07
 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday14
mod_vvisit_counterYesterday1010
mod_vvisit_counterThis week1024
mod_vvisit_counterLast week8925
mod_vvisit_counterThis month22426
mod_vvisit_counterLast month35091
mod_vvisit_counterAll days1395111

We have: 15 guests online
Your IP: 54.82.79.109
 , 
Today: груд. 17, 2017

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button