День української хустки |
Вівторок, 07 грудня 2021, 14:07 | |||
7 грудня у світі відзначають День української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки. Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій. Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції – генетичні скарби нашого народу. До Дня української хустки працівники відділу виробничої літератури підготували книжково-ілюстративну виставку «Долі пелюстки – мамина хустка». Запрошуємо до перегляду!
|
Today | 495 | |
Yesterday | 1820 | |
This week | 5343 | |
Last week | 7865 | |
This month | 18701 | |
Last month | 54046 | |
All days | 4397407 |