Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Книжкові виставки
Календарні свята
Вівторок, 28 червня 2022, 10:19

З іменем фламандського художника Пітера Пауля Рубенса пов’язані виникнення і розвиток бароко. Художник, колекціонер, дипломат, учений, магістр мистецтв Кембрідзького університету, автор більше 500 картин, а в співавторстві це число втричі більше.

Мистецька кар’єра Рубенса розвивалася стрімко. Щедра оплата замовників дозволяла йому подорожувати по світу, займатися колекціонуванням, утримувати великий будинок в Антверпені. «У Рубенса було стільки талантів, що його вміння малювати слід віднести до самого останнього», - зауважив один із покровителів художника.

Запрошуємо у відділ мистецької літератури з 28 червня до 8 липня на перегляд книжково-ілюстративної виставки «Живописна творчість Рубенса» до 445 років від дня народження фламандського живописця (1577-1640).

 
До Конституції – з повагою, до влади з надією
Вівторок, 28 червня 2022, 09:54

Права і свободи від народження даровані кожному, і нікому не дано позбавляти цих прав чи їх порушувати. Тому найважливішим кроком людства у забезпеченні цих прав стало прийняття власних конституцій – основного державного документа, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування держави.

Для України Конституція, прийнята 28 червня 1996 року, стала символом консолідації українського народу в розбудові суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Детальніше...
 
Виставка розмовників "Спілкуємось іноземною"
Середа, 22 червня 2022, 11:01

Літо – це завжди більше вільного часу за рахунок відпусток і шкільних канікул. Тож, вивчати іноземні мови також більше можливостей саме влітку. Відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка (Львів, вул. Мулярська, 2а. Тел. для довідок: 255-36-27) пропонує розпочати знайомство з іноземними мовами, гортаючи розмовники, які найбільше знадобляться при першому знайомстві з країнами світу, куди люди потрапляють із різних причин. Тепер до книгозбірень України надходить усе більше розмовників із паралельним українським перекладним текстом, тому запрошуємо користуватися усіх, хто бажає знати найважливіші, найпоширеніші вирази та теми спілкування у тій чи іншій країні. Розмовники іноземних мов стають корисними довідниками й для поліглотів. Це саме ті книги, що дають можливість вільно розмовляти іноземними мовою, не соромлячись своєї вимови або акценту. Така довідкова література відрізняється зручністю та компактністю, може поміститися у ваш рюкзак та відкриватися при нагоді діалогу, проте не всі мають можливість придбати потрібний розмовник. Тож, користуйтесь послугами нашої книгозбірні!

Детальніше...
 
Календарні свята
Понеділок, 20 червня 2022, 13:58

Багатогранна творча діяльність Євгена Купчинського – композитора, диригента, цитриста-віртуоза – стала вагомим внеском у духовний розвиток української суспільності Західної України кінця XIX – першої третини XX століття. Поряд з іншими представниками молодої генерації українців композитор своєю безпосередньою участю у процесі українського відродження заклав фундамент для повноцінного національного життя Галицької України.

Запрошуємо у відділ мистецької літератури з 20 до 28 червня на перегляд книжково-ілюстративної виставки «Євген Купчинський: композитор, цитрист-віртуоз» до 115-річчя від дня народження (1867-1938), українського композитора.

 
Проблеми сучасної психології
Понеділок, 20 червня 2022, 13:49

Відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка запрошує користувачів ознайомитись із проблемами сучасної психології, оглядаючи багатомовну книжкову виставку фондової галузевої літератури з психології. Різними авторами нараховується близько ста галузей психології. Самі ж наукові дисципліни перебувають на різних стадіях розвитку, охоплюють різні сфери людської практики. Згідно профілю нашого відділу нас цікавить в основному педагогічна психологія, яка досліджує психологічні проблеми виховання й навчання особистості — основних механізмів спрямованої соціалізації людини. Предметом педагогічної психології є дослідження психологічних закономірностей процесу спрямованої соціалізації, тобто перетворення біологічної істоти в людську особистість у соціальному, спеціально організованому середовищі. Проте завжди цікаво почитати про психологію фантазії, снів і сновидінь, гумору, жартів, любові, пізнання і оцінки самого себе, ненависті, заздрощів, радості, в загальному — психологію особистості.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 32

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday161
mod_vvisit_counterYesterday342
mod_vvisit_counterThis week1617
mod_vvisit_counterLast week8069
mod_vvisit_counterThis month25402
mod_vvisit_counterLast month22296
mod_vvisit_counterAll days3628783

We have: 18 guests online
Your IP: 34.239.147.7
 , 
Today: черв. 29, 2022

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер

Соцмережі

AddThis Social Bookmark Button