Пам’ятна дата |
Четвер, 15 вересня 2022, 11:51 | |||
Олена Кульчицька – митець великої професійної культури, зуміла не тільки йти врівень із своїм часом, але в дечому піднятись над ним. І досі вражає могутній талант цієї видатної жінки. Увагу привертає насамперед рідкісна різнобічність її мистецького обдарування: вона працює в олійному та акварельному живописі, різноманітних техніках естампної графіки – офорті, деревориті, лінориті, а також у книжковій ілюстрації, в галузі ужиткового мистецтва, зокрема, килимарстві та емалі, проектуванні меблів та інтер’єрів. Солідно працювала як дослідник, знавець і збирач народного мистецтва. І скрізь залишила нам зразки високого мистецтва. Запрошуємо на перегляд!
|
![]() | Today | 835 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5683 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 19041 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397747 |