Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Книжкова експозиція мовами світу "Головна гідність письменника - знання того, про що писати не потрібно". До Всесвітнього дня письменника"
Середа, 05 березня 2025, 10:24

3 березня кожного року весь світ відзначає професійне свято – Міжнародний день письменника (International Writers’ Day). Подію заснував ПЕН-клуб (міжнародне об’єднання письменників) у 1986 році. В Україну свято прийшло аж у 2012 завдяки ініціативі української письменниці Лариси Ніцой. Міжнародний день письменника можуть вважати своїм професійним днем також редактори, журналісти, історики та інші майстри слова. Саме 3 березня усі автори мають можливість зібратись для презентації творчих напрацювань, обговорення літературних новинок та нагородження найкращих за письменницьку діяльність. Цікаво, що перший професійний письменник України Іван Нечуй-Левицький пішов з роботи вчителя російської мови заради письменництва на рідній солов’їній, Василь Симоненко терпіти не міг роботу журналіста, тому що не бачив у ній творчої свободи, а родина Бориса Грінченка розмовляла російською, та після прочитання «Кобзаря» письменник твердо вирішив спілкуватись виключно українською.

До цієї дати відділ літератури іноземними мовами імені Омеляна Масляка підготував книжкову експозицію мовами світу досягнень світового красного письменства, що зберігає книгофонд відділу. Запрошуємо до захопливого читання!

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday220
mod_vvisit_counterYesterday4595
mod_vvisit_counterThis week13476
mod_vvisit_counterLast week10272
mod_vvisit_counterThis month31608
mod_vvisit_counterLast month53341
mod_vvisit_counterAll days4861840

We have: 36 guests online
Your IP: 52.14.80.39
Mozilla 5.0, 
Today: квіт. 18, 2025

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер