Презентація нотного збірника Богдана Котюка «Авлос і кіфара» |
Середа, 02 жовтня 2013, 11:24 | |||
Надія Письменна, завідувач відділу мистецької літератури, привітала присутніх та представила автора, який розповів про глибину й актуальність давньогрецького мистецтва. Також до слова було запрошено колишнього викладача Богдана Котюка, доктора мистецтвознавства Стефанію Павлишин, яка розповіла про творчу та мистецько-культурологічну палітру митця. Ігор та Олена Мацелюх, солісти Львівського будинку органної та камерної музики, виконали кілька творів Б.Котюка. Користуючись нагодою, автор представив свої попередні роботи, це:
|
![]() | Today | 477 |
![]() | Yesterday | 2454 |
![]() | This week | 11680 |
![]() | Last week | 8494 |
![]() | This month | 33532 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4412238 |