Презентація книги Романа Пурія «Заможність: як підвищити свою фінансову культуру?» |
Четвер, 14 березня 2019, 15:49 | |||
Що таке заможність і чи вона важлива для щастя, як правильно розпоряджатися своїми ресурсами, як створити бюджет для втілення своїх мрій – це основні тези виступу автора. «Заможність – категорія філософсько-культурологічна, а не економічна, як видається на перший погляд. Живе людина заможно чи ні залежить, у першу чергу, від її життєво-філософських поглядів, родинних традицій та суспільних орієнтирів. Дуже великий вплив на формуванні заможності мають особливості національного менталітету», – зазначив Роман Пурій. На захід завітали однодумці «концепції щастя» від Романа Пурія. Відбулася жвава дискусія щодо перших кроків до заможності.
|
![]() | Today | 726 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5574 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 18932 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397638 |