Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Відділ виробничої літератури
Понеділок, 17 жовтня 2011, 15:56

Відділ виробничої літератури є спеціалізованим структурним підрозділом Бібліотеки, який займається формуванням фонду відповідно до виробничо-економічного профілю області та запитів користувачів; організацією обслуговування користувачів - спеціалістів підприємств, фірм, науковців, викладачів, аспірантів та студентів учбових закладів - виробничою, економічною, технічною, сільськогосподарською інформацією; організацією ділових зустрічей з підприємцями, провідними спеціалістами різних галузей промисловості, сільського господарства; здійснює консультативну та практичну допомогу ЦБС області за профілем діяльності відділу.

Відділ технічної літератури був об'єднаний з відділом обслуговування спеціалістів сільського господарства у 1996 році і реорганізований у Відділ виробничої літератури із сектором сільськогосподарської літератури.

Фонд відділу становить приблизно 72500 примірників літератури, 321 назву журналів попередніх років видання. Щорічно до фонду надходить 14 назв газет та 47 назв журналів а також нові видання технічної та сільськогосподарської тематики.

Відділ виробничої літератури в своєму складі має сектор сільськогосподарської літератури. Чисельність штату становить три працівника: завідувач відділу, завідувач сектору, бібліотекар І категорії.

Відділ виробничої літератури формує, організовує та зберігає фонд відділу відповідно до виробничо-економічного профілю області та запитів користувачів. А тому містить документи з різноманітних питань технічних наук, економіки промислового виробництва, охорони праці, підприємництва, туризму, ресторанного та готельного бізнесу, внутрішньої торгівлі а також з питань сільськогосподарського виробництва, ведення фермерського господарства, економіки аграрного сектора .Розробляє тематико-типологічний план комплектування відділу. Поточне комплектування здійснюється шляхом опрацювання інформаційно-бібліографічних видань та подань замовлень відділу комплектування Бібліотеки. Працівники відділу вивчають склад і використання фонду відділу та забезпечують його облік і збереження.

Першочерговим завданням відділу є формування читацького контингенту, забезпечення пріоритетного обслуговування науковців, та спеціалістів в галузі будівництва, транспорту, телекомунікацій, комп'ютерної техніки, підприємництва .інших галузей технічних наук, а також обслуговування організацій за угодами. Надає бібліотечно-бібліографічні та довідково-інформаційні послуги, в тому числі видача документів для опрацювання в читальному залі, підбір літератури за тематичним запитом користувачів, інформаційне обслуговування споживачів інформації в режимі вибіркового розповсюдження інформації, пошук інформації на запит користувачів в базах даних бібліотеки та в Internet. Здійснює планову наочну популяризацію літератури шляхом організації галузево-тематичних виставок, відкритих переглядів літератури, виставок-презентацій нової літератури та періодики, днів інформації. Відділ бере участь у наукових та соціологічних дослідженнях. Надає методичну, консультативну і практичну допомогу бібліотекам області за профілем діяльності відділу та у проведенні семінарів, підготовці методико-бібліографічних матеріалів.

Відділ виробничої літератури надає користувачам Бібліотеки бібліотечно-бібліографічні та довідково-інформаційні послуги на основі: проведення виставок книг, бібліотечно-інформаційне обслуговування підприємств, установ, організацій; користування нічним абонементом, складання бібліографічних списків для курсових, дипломних, та наукових робіт; проводить ділові зустрічі з підприємцями, провідними спеціалістами різних галузей промисловості, організовує і проводить презентації фірм, установ, закладів за їх проханням.

Беремо участь у видавничій діяльності Бібліотеки шляхом підготовки та видання дайджесту «У розвитку села - майбутнє нашої держави» ( 4 випуски на рік). Готуємо та надсилаємо списки нових надходжень сільськогосподарської літератури та періодики до Методичного об'єднання сільськогосподарських бібліотек Львівщини, який очолює бібліотека Львівського державного аграрного університету, для видання Бібліографічного покажчика нових надходжень літератури до фондів Методичного об'єднання сільськогосподарських бібліотек Львівської області на електронних носіях.

За час діяльності відділу багато працівників віддавали свої знання, уміння та працю. Особливо хочеться відзначити багаторічного керівника відділом технічної літератури Гриневецьку Ярославу Олександрівну та завідувача відділом обслуговування спеціалістів сільського господарства Смалюха Степана Петровича які зараз на пенсії. У цьому відділі працювали також Григор'єва Тетяна Володимирівна, яка зараз займає посаду заступника директора з внутрішньо-бібліотечної роботи та Лешнівська Ірина Юліанівна, яка зараз займає посаду заступника директора з наукової роботи.

Завідувач відділу: Колодій Леся Ярославівна

Адреса: проспект Шевченка, 13

 

Лічильник

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday824
mod_vvisit_counterYesterday1971
mod_vvisit_counterThis week4267
mod_vvisit_counterLast week8236
mod_vvisit_counterThis month28394
mod_vvisit_counterLast month32356
mod_vvisit_counterAll days4200472

We have: 25 guests online
Your IP: 44.220.62.183
 , 
Today: лют. 28, 2024

Партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Банер
Банер