27 червня у великій читальній залі відбулася наукова конференція «Ідеологія економічного націоналізму: від Фрідріха Ліста до Еріха Райнерта». Організатором цієї події стало Українське національне середовище (УНС) під головуванням Євгена Салевича, який привітав учасників і зазначив, що метою конференції є розкрити зростання уваги до концепції економічного націоналізму як у науково-теоретичному, так і практично-прикладному сенсі на тлі змін світового економічного порядку, що спостерігається останнім часом. У науковій конференції взяли участь відомі підприємці Львівщини та Києва, представники бізнес-структур та галузевих інститутів, знані науковці. Учасники розглянули економічні аспекти в теорії і практиці українського націоналізму і запропонували своє бачення шляхів розвитку економічної політики українського націоналізму на сучасному етапі становлення Української держави.