Від 13 березня про проблему торгівлю людьми в Україні інформаційно озброєні учні 6 та 8 класів гімназії "Провесінь" міста Львова. Виїзну лекцію провела бібліотекарка Тетяна Грудень. Довелося трохи розвінчати стереотипи щодо цієї теми, тим самим надавши школярам нові skills, які, сподіваємося, їм ніколи не знадобляться. Дякуємо соціальному педагогові Галині Івасько за співпрацю. Також вдячні громадській правозахисній організації "Ла Страда. Україна", де бібліотекарка отримала відповідні знання з цієї теми.