«Прагну палко вірити, кохати! Бо для того увійшла в цей світ» |
Понеділок, 22 жовтня 2018, 13:23 | |||
Зі вступним словом до поціновувачів творчості пані Дзвенислави виступив голова товариства ім. Петра Могили Богдан Горбовий, який окреслив життєвий шлях Чабан-Леус. Лунала поезія з поетичного доробку поетеси, демонструвались світлини з її життєпису, вона презентувала нову поетично-прозову книгу «Прозріння». Доповненням емоційно насиченого вечора став виступ бандуриста, народного артиста України Остапа Стахіва. Мандрівка до нев’янучого саду поезій Дзвенислави Чабан-Леус справила незабутнє враження на всіх присутніх.
|
![]() | Today | 396 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5244 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 18602 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397308 |