Круглий стіл «Предтеча української державності», присвячений 100-річчю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки |
П'ятниця, 02 листопада 2018, 15:31 | |||
Захід відкрив директор ЛОУНБ Іван Сварник, він розповів про українських політиків Галичини та події 1918 року. Музикознавець та викладач Львівської музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької Соломія Шевчук розповіла про стрілецький музичний епос. Музичну частину круглого столу підготували викладачі Львівської музичної школи-інтернат ім. С. Крушельницької Ярина Холевінська та Оксана Степан. Вокалістка Ірина Лопадчак у супроводі концертмейстера Ірини Радченко виконала стрілецькі пісні, а Мирослава Холевінська – в перекладі для фортепіано композиції «Маєва ніч» Л. Лепкого, «Готуй мені збрую» Р. Купчинського та «За Україну» М. Вороного.
|
![]() | Today | 726 |
![]() | Yesterday | 994 |
![]() | This week | 3754 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 17112 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4395818 |