15 квітня у відділі літератури іноземними мовами ім. Омеляна Масляка стартував Всеукраїнський громадський соціальний проект з вивчення німецької мови для соціальних працівників з усіх областей України під назвою «Школа опікунок». Партнером українського проекту є Центр опіки в Німеччині. Учасників готують для опікунської праці в соціальних закладах Німеччини. Семінари для майбутніх опікунів проводять викладачі німецької мови Львівського університету, медичні працівники Львова. Учасники ознайомляться зі світовими методами роботи з непрацездатними або обмеженими в самообслуговуванні, посттравматичними громадянами, з громадянами, які мають важкі захворювання, а також з новітнім обладнанням для такої категорії осіб. Швидкісний курс вивчення німецької мови забезпечить спілкування учасників з майбутніми клієнтами.