3 листопада у відділі виробничої літератури відбулося чергове засідання клубу «Львівський садівник». Члени клубу підводили підсумки робіт весняно-літнього періоду на присадибних ділянках. Розповідали про свої здобутки нових технологій вирощування кущів ягід, плодових дерев, винограду та овочів, а також про способи боротьби із шкідниками та вплив добрив на ріст і плодючість рослин. Проте запитань і надалі виникає багато, тому учасники разом планують вирішувати проблеми садівництва, знаходити новітні практичні рекомендації, щоб надалі використовувати на своїх присадибних ділянках.