Літературно-мистецький вечір «Полюбила чорнобрива…» до дня народження Тараса Шевченка та 160-річчя його перепоховання |
Середа, 19 травня 2021, 21:37 | |||
18 травня у відділі мистецької літератури відбувся літературно-мистецький вечір «Полюбила чорнобрива…» до дня народження Тараса Шевченка та 160-річчя його перепоховання. Розпочато захід зі вступного слова Надії Письменної, завідувача відділу, яка запропонувала користувачам перегляд літератури «Піснями поета співає людина! І тими піснями живе Україна», зробивши акцент на виданнях поета. Музичну частину забезпечили солісти філармонії, лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів: Н. Карпінець (сопрано), І. Жовтолист (сопрано), О. Савіцька (мецо-сопрано, бандура), концертмейстер – О. Владиславська, декламатор та ведуча – І. Павлюк. Також розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Тарас Шевченко – художник слова та пензля», яка експонується з 18 до 25 травня. Запрошуємо на перегляд!
|
![]() | Today | 885 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5733 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 19091 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397797 |