Друга зустріч циклу «Наші мандри» |
Четвер, 16 лютого 2023, 15:36 | |||
Своїми враженнями від численних паломництв поділився підполковник у відставці, член Львівської обласної організації Спілки офіцерів України, член Асоціації українських письменників, автор тексту пісні “Патріарший Собор у Києві”, поет-пісняр, музикант, автор понад 2000 поезій Роман Голубович. Де він лише не побував! Лише у паломницьких подорожах відвідав 40 країн. А назагал бачив більше 100 країн. І усюди активно популяризує українське - пісню, слово.
Також присутні обговорювали піші прощі до Глинян, Унева, в яких беруть участь і маленькі діти, і люди поважного віку. Завершився захід у кращих українських традиціях — Богдан Яремцьо, український військовий дириґент, учасник бойових дій в Афганістані виконав разом з Богданом Голубовичем кілька народних пісень. Адже, пісня для українця — це народний літопис, мірило глибини душі.
|
![]() | Today | 596 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5444 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 18802 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397508 |