Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

Творчий вечір талановитої поетеси Наталії Калиновської та поетеси, співачки Вікторії Бондаренко
Четвер, 28 грудня 2017, 10:33

26 грудня у великій читальній залі відбувся творчий вечір талановитої поетеси, члена Української асоціації письменників, лауреата літературної премії «Гілка Золотого каштана», члена поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії» Наталії Калиновської та поетеси, співачки Вікторії Бондаренко. Організаторами поетично-музичної зустрічі стали адміністрація бібліотеки та керівник відділу культури ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізаціі» Лідія Плахтій.

Поспілкуватись з творчою особистістю і послухати чудову поезію прийшли колеги по перу, друзі та поціновувачі творчості мисткині. Поезія… Зміст цього слова кожен розуміє по-своєму: це культурне явище, це всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими.

Вечір відкрив директор бібліотеки Іван Сварник, який розповів про історію будівлі книгозбірні, в якій від початку, з 1874 року, відбувалися літературні вечори, провів паралель між представниками різних поколінь поетів, які творили і творять сучасну українську поезію. Наталія Калиновська продекламувала кращі зразки філософської та інтимної лірики свого поетичного доробку: «Мереживо думок», «Ода коханню», «Любов» та ін. Доповненням насиченого емоційно вечора були пісні Вікторії Бондаренко, яка зачарувала аудиторію щирістю і мелодійністю.