Чергове засідання клубу «Львівський садівник» |
Понеділок, 19 березня 2018, 16:48 | |||
18 березня відбулося чергове засідання клубу «Львівський садівник», на якому порушувалися питання вирощування екологічно-безпечної продукції в приватному секторі. На засідання були запрошені завідувач кафедри садівництва та овочівництва, кандидат с/г наук, доцент Львівського національного аграрного університету Дидів Ольга Йосипівна та доцент факультету агротехнологій і екології, кандидат с/г наук Львівського національного аграрного університету Дидів Ігор Володимирович. Члени клубу з цікавістю слухали лекцію та дискутували. Працівники сектору сільськогосподарської літератури ЛОУНБ розгорнули виставку з книг та періодичних видань з овочівництва.
|
Today | 487 | |
Yesterday | 1820 | |
This week | 5335 | |
Last week | 7865 | |
This month | 18693 | |
Last month | 54046 | |
All days | 4397399 |