Skip to content

ЛОУНБ : офіційний сайт : Львівська обласна універсальна наукова бібліотека

День бібліографії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 21 березня 2018, 15:38

21 березня у рамках Дня бібліографії відбулася зустріч працівників науково-бібліографічного відділу та студентів четвертого курсу факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка (кафедра книгознавства, бібліотекознавства і бібліографії, викладач – Є. Чирук) під гаслом «Бібліографія – ключ до знань»

Під час проведення практичного заняття студентів ознайомили з основними засадами організації роботи відділу (завідувач – І. Зінченко), довідково-бібліографічним та інформаційним обслуговуванням (провідний бібліотекар О. Григорчук), краєзнавчою роботою відділу (провідні бібліотекарі Л. Працьовита та М. Гема).

Завідувач – І. Зінченко
Провідний бібліотекар О. Григорчук
Провідний бібліотекар Л. Працьовита
Провідний бібліотекар М. Гема

Студенти оглянули виставки «Інформаційно-бібліотечна діяльність. Стан та перспективи», «Видання науково-бібліографічного відділу» (бібліографічні покажчики, посібники, інформаційні видання).

Студенти мали можливість вдосконалити свої професійні навички під час проведення майстер-класу «До бібліотеки у картотеки» (від картотеки паперової до електронної), дізнатися про віртуальну бібліографічну довідкову службу відділу, про послуги ПДГ та ін.

Крім цього, проведено екскурсію відділами бібліотеки.

Останнє оновлення на Середа, 21 березня 2018, 16:16