Зустріч з психологом Ігорем Папушею |
Четвер, 18 квітня 2019, 14:32 | |||
Ігор Папуша розпочав свій виступ з тези, що у похилому віці знижується афективна насиченість життя, нові враження втрачають колишню яскравість. Проте цей вік має особливе призначення – саме старість окреслює загальну перспективу розвитку особливості, забезпечує зв’язок часів і поколінь. Основним завданням у роботі з людьми похилого віку, наголосив лектор є: підвищення самооцінки, формування позитивного образу старості як часу для щастя, розвитку та внутрішнього спокою. Шлях до щастя через пізнання себе незалежно від віку людини – головний месседж від Ігоря Папуші. Після його розповіді було чимало запитань. Атмосфера в залі була невимушеною і навіть дещо веселою. Всі присутні дякували лектору за пізнавальну і корисну дискусію.
|
![]() | Today | 769 |
![]() | Yesterday | 1820 |
![]() | This week | 5617 |
![]() | Last week | 7865 |
![]() | This month | 18975 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4397681 |