Мистецький вечір «Символ національного відродження» |
П'ятниця, 13 березня 2015, 17:37 | |||
Після змістовної та цікавої розповіді львівського музикознавця Олександра Зелінського про історію створення Національного гімну присутні мали змогу переглянути документальний фільм «Михайло Вербицький». Презентував стрічку Роман Давид, журналіст-кінознавець, головний спеціаліст Львівської контори прокату кінофільмів. Після перегляду відбувся невеликий концерт: студенти класу доцента Марії Галій Мар’яня Кучма, Лія Стаматакі, Оксана Рибак, Орися Гуга, Андрій Білан, Софія Караваєва виконали пісні М. Вербицького на вірші відомих поетів. Концертмейстер – Оксана Станько. Закінчився концерт виконанням Гімну України. До ювілею композитора працівники бібліотеки підготували книжкову виставку «Символ національного відродження».
|
![]() | Today | 368 |
![]() | Yesterday | 2454 |
![]() | This week | 11571 |
![]() | Last week | 8494 |
![]() | This month | 33423 |
![]() | Last month | 54046 |
![]() | All days | 4412129 |